Великі черги із вантажівок утворилися біля українсько-словацького кордону

Великі черги із вантажівок утворилися біля українсько-словацького кордону

Більше тижня без сну та елементарних зручностей. Про це пише сайт \”Голос Карпат\” із покликанням на сюжет \”Ужінформу\”.

Водії скаржаться, що тут і потребу справити ніде, а про інші умови для особистої гігієни навіть не йдеться. Сплять водії теж по кілька годин на добу, аби не проспати свою чергу, повідомив Ужінформ.

А причиною такого скупчення вантажівок є відсутність дозволів на перетин кордону з Польщею. Тож всі їдуть через Словаччину. Працівники КПП не в змозі пропускати таку велику кількість авто. Працюють пункти пропуску цілодобово в посиленому режимі.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію