back to top
spot_img
14.8 C
London
додомуСуспільствоНа Закарпаття насувається циклон із Сибіру – синоптики

На Закарпаття насувається циклон із Сибіру – синоптики

На Закарпаття насувається циклон із Сибіру – синоптики

Після закінчення \”бабиного\” літа на Закарпатті спостерігається погіршення погодних умов. Причини пояснюють спеціалісти.

Як і було напередодні анонсовано синоптиками, з понеділка всю Закарпатську область, як і ну Україну, охопили сильні дощі. Опади, які розпочались з ночі, місцями супроводжуються поривами північного вітру до 15-20 метрів за секунду.

Зміна погодних умов, за словами синоптиків, пов’язана із приходом в область Північно-Східного циклону, який рухається з Сибіру та несе за собою холодні повітряні маси. Зміни відбудуться й в температурних режимах.

Хоч одягатись і доведеться тепліше, однак щоденно брати із собою парасольку закарпатцям не потрібно. Середина тижня, за прогнозами гідрометценру, пройде без значних опадів, щоправда вони повернуться під закінчення тижня, а в горах спостерігатиметься випадання мокрого снігу.

Погодні умови не супроводжуватимуться негативними наслідками для області. Підняття рівня води в закарпатських річках очікується не більше одного метра в межах корінних берегів. Більше про погодні умови в краї – у сюжеті \”М-студіо\”.

Останні новини:

До теми: