Вхiд на сайт
Авторизацiя
Юні спортсмени зібралися в Ужгороді на Всеукраїнський турнір з фехтування
18-03-2019, 16:47 174 0
Юні фехтувальники з усієї України змагаються цими днями в ужгородському спорткомплексі «Юність». Тут сьогодні відбулося офіційне відкриття Всеукраїнського турніру з фехтування «Дитяча ліга» серед юнаків і дівчат 2004 р.н. та молодших.
"Минайці" розпочали третій тренувальний збір до відновлення сезону
15-03-2019, 20:39 109 0
Про це повідомляє інформаційний департамент ФК "Минай."
Відома закарпатка, яка підкорила Еверест, побіжить марафон в Північній Кореї
12-03-2019, 19:34 218 0
Йдеться про відому закарпатку Ірину Галай. Саме вона є першою з українок, що підкорила Вершину світу – гору Еверест.
В Ужгороді відбулися "елітні бої" між боксерами Німеччини та України: фоторепортаж
10-03-2019, 16:10 508 0
Масштабний міжнародний турнір «Uzhhorod challenge 2019» протягом двох днів тривав у спорткомплексі Юність.
Українка Харлан виграла "срібло" етапу Кубка світу з фехтування
10-03-2019, 12:04 102 0
Українська спортсменка Ольга Харлан виборола срібну нагороду на етапі Кубка світу з фехтування на шаблях в Афінах. Харлан виступала під №6 світового рейтингу Міжнародної федерації фехтування, тому розпочала змагання відразу в 1/32 фіналу.
У плей-офф Другої ліги України стартували закарпатські команди: результати матчів
9-03-2019, 19:58 122 0
Про це повідомляє прес-служба Ужгородської футзальної ліги.
В Ужгороді цими днями змагаються боксерські команди
9-03-2019, 09:00 213 0
Міжнародний турнір серед боксерських команд «Ужгород челенж – 4», присвячений пам’яті майстра спорту СРСР Андраніка Нікогосяна, відкрився 8 березня у спорткомплексі «Юність». Сьогодні о 19.00 відбудеться офіційне відкриття змагань категорії «Елітні боксери», у якій у десяти двобоях змагатимуться
Друголіговий "Минай" упевнено здолав ФК "Ужгород"
7-03-2019, 20:08 250 0
Про це повідомляє інформаційний департамент ФК "Минай".
За місяць до: як стадіон ФК "Минай" готується до старту нового сезону (ФОТО)
7-03-2019, 16:30 263 0
Якщо в УПЛ весняна частина сезону вже дала старт, то Друга ліга поки ще очікує. Команди проводять товаристські поєдинки та беруть участь у змаганнях. Проте офіційно сезон для друголігових команд розпочнеться за місяць. Стадіон "Минаю" вже готується приймати поєдинки. Світлини на офіційному сайті
В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір із боксу
6-03-2019, 16:55 147 0
8-9 березня в Ужгороді – міжнародний турнір із боксу «Uzhhorod challenge 2019»
"У той день емоцій не стримував ніхто": закарпатка виборола першу в Україні медаль зі сноубордингу (ВІДЕО)
5-03-2019, 19:34 192 0
Про це повідомляє сайт "Ужінформ".
Команда дзюдоїстів з Ужгорода привезла з турніру у Польщі кілька медалей
4-03-2019, 08:30 162 0
Команда Ужгородської ДЮСШ №1, у складі 15 юних спортсменів і старшого тренера Камінського В.А. завоювала 8 медалей різного ґатунку: 3 золота, 4 срібла і 1 бронза.
Українка Саладуха здобула другу медаль для України на ЧЄ з легкої атлетики
3-03-2019, 15:02 100 0
Українська легкоатлетка Ольга Саладуха виграла бронзову медаль чемпіонату Європи в приміщенні, який проходить в Глазго.
Стало відомо, хто став переможцем Ужгородської футзальної ліги сезону 2018/19
3-03-2019, 11:20 189 0
Завершення чотирнадцятого туру Ужгородської футзальної ліги, що відбувалася під егідою Ужгородської міської ради, та визначення переможців змагань провели вчора ввечері в обласному центрі.
16-річна дівчина з Мукачева здобула бронзу в Чемпіонаті світу серед паралімпійців
28-02-2019, 10:41 202 0
Юна мукачівка посіла третє місе на змаганнях із зимових видів спорту, який прроходив з 16 по 24 лютого у місті Принц Джордж у Канаді.