Закарпатські прикордонники затримали на Тисі трьох «човнярів»

 Учора ввечері військовослужбовці відділу «Вилок» за допомогою цього плавзасобу припинили спробу незаконного перетинання держрубежу з Угорщиною трьома «плавцями». Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

 

Троє чоловіків намагались здолати Тису гумовим човном з мотором. Військовослужбовці швидко наздогнали порушників та повернули на український берег.

Один із затриманих розповів, що прибув із Черкащини, двоє інших – із Львівщини та Рівненщини. За свій невдалий «вояж» кожен зі спритників сплатив невідомій особі від 7 до 15 тисяч доларів США.

За спробу незаконного перетинання кордону прикордонники притягнули чоловіків до адміністративної відповідальності. Також оперативні співробітники Держприкордонслужби встановлюють коло осіб, причетних до оборудки.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію