back to top
spot_img
2.9 C
London
додомуКриміналУжгородця засуджено до максимальної міри покарання за зґвалтування

Ужгородця засуджено до максимальної міри покарання за зґвалтування

Ужгородця засуджено до максимальної міри покарання за зґвалтування

За доводами прокурора Ужгородської окружної прокуратури 24-річного мешканця обласного центру засуджено за зґвалтування дівчини (ч. 1 ст. 152 КК України) до 5 років позбавлення волі.

Згідно із санкцією вказаної частини статті, це – максимально можлива міра покарання, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Подія трапилася наприкінці 2019 року в Ужгороді поблизу одного з місцевих освітніх закладів. Прокурор у суді довів, що обвинувачений напав на потерпілу, бив та примушував вступити з ним у статевий зв’язок. Після цього силоміць схопив її за одяг, повалив на землю та зґвалтував. Медики виявили у дівчини забої та струс головного мозку. При цьому ужгородець перебував у стані сп’яніння.

Вступ вироку в законну силу очікується, до цього часу обвинувачений перебуватиме під вартою.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Останні новини:

До теми: