Вхiд на сайт
Авторизацiя

Футболіст із Закарпаття дебютував за збірну України з футболу

Мукачівець Ігор Харатін дебютував за збірну України у вчорашньому матчі проти національної команди Іспанії (4:0).

Опорний півзахисник національної збірної України Ігор Харатін отримав від Шевченка шанс у матчі другого туру Ліги Націй з Іспанією.

Ігор вийшов на поле в основі й був замінений у другому таймі, на 63-ій хвилині - замість нього вийшов Сергій Сидорчук.

Після гри мукачівець підсумував у розмові з ТК Футбол розгромну поразку синьо-жовтих:

- Іспанія показала клас. Нам потрібно до цього йти, йти і йти.

До слова, збірна України вчора вперше з 2018-го року розгромно поступилася Іспанії із рахунком 4:0 та опустилася на друге місце у турнірній таблиці групи Ліги Націй.