back to top
spot_img
8.4 C
London
додомуСуспільствоВ Ужгороді коронавірус підхопили ще 2 медиків

В Ужгороді коронавірус підхопили ще 2 медиків

В Ужгороді коронавірус підхопили ще 2 медиків

Загалом по місту за останню добу зафіксували 3 нові випадки.

3 нових випадки захворювання на коронавірус за останню добу виявлено в Ужгороді, 2 із них – у медичних працівників сімейної амбулаторії.

Про це повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Загалом на сьогодні, 15 квітня, у 27 ужгородців діагностовано COVID-19, інформують управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради та Ужгородська міськрайонна філія ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України».

– 9 осіб перебувають на стаціонарному лікуванні в обласній інфекційній лікарні, 17 – на амбулаторному лікуванні.
– 1 людина одужала.
– 205 ужгородців перебувають на самоізоляції
– 2 виїзди за минулу добу зробили мобільні бригади, відібрано 32 біологічні матеріали для досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції

Тим часом, в Закарпатській ОДА повідомили про ситуацію щодо COVID-19 в області:

13 закарпатців, у яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали

у 110 осіб встановлено діагноз COVID-19, 20 з яких – медичні працівники

4 людини померли, один із них-лікар

Станом на ранок 15 квітня Обласним лабораторним центром проведено 612 досліджень COVID-19 методом ПЛР

8924 людей знаходяться на самоізоляції

у 14186 закарпатців закінчився 14-ти денний період самоізоляції.

В Ужгороді коронавірус підхопили ще 2 медиків

Останні новини:

До теми: