Про це повідомляє сайт Mukachevo. net. із покликанням на ужгородського лікаря-інфекціоніста.
Лікар-інфекціоніст Віктор Петров про це повідомив в соцмережі Facebook.
— Я направив на госпіталізацію ще 2 особи з дифтерією сьогодні, маємо 3 випадки за не повний тиждень, — повідомив лікар.
Зазначимо, що 17 жовтня дифтерію виявили в студента 5-го курсу медичного факультету УжНУ. У департаменті охорони здоров’я Закарпаття кажуть, що цю недугу в краї фіксують вперше з 2010 року.

