Про ще два випадки захворювання на дифтерію стало відомо на Закарпатті

Про ще два випадки захворювання на дифтерію стало відомо на Закарпатті

Про це повідомляє сайт Mukachevo. net. із покликанням на ужгородського лікаря-інфекціоніста.

Лікар-інфекціоніст Віктор Петров про це повідомив в соцмережі Facebook.

— Я направив на госпіталізацію ще 2 особи з дифтерією сьогодні, маємо 3 випадки за не повний тиждень, — повідомив лікар.

Зазначимо, що 17 жовтня дифтерію виявили в студента 5-го курсу медичного факультету УжНУ. У департаменті охорони здоров’я Закарпаття кажуть, що цю недугу в краї фіксують вперше з 2010 року.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію