У регіоні задіяли спеціальні заходи для полегшення впливу спеки на мешканців.
Співробітники ДСНС України у Закарпатській області розгорнули у двох містах спеціальні установки для створення комфортних умов під час спекотних днів.
Як повідомляють рятувальники Закарпаття, тепер мешканці Ужгорода та Сваляви можуть скористатися охолоджувальними рамками-оприскувачами для зниження впливу спеки під час перебування на вулицях.
Наразі такі системи працюють на трьох локаціях:
- Ужгород, набережна Незалежності,
- Ужгород, площа Поштова,
- Свалява, вул. Головна.
Співробітники ДСНС також нагадали про основні правила безпеки під час спекотних днів: дотримання водного балансу, використання світлого одягу та уникання перебування у закритих приміщеннях із тваринами та дітьми.
За прогнозами фахівців, у регіоні очікується підвищення температури до +37 градусів 29 червня.

