На Закарпатті у двох містах запрацювали вуличні системи охолодження

У регіоні задіяли спеціальні заходи для полегшення впливу спеки на мешканців.

Співробітники ДСНС України у Закарпатській області розгорнули у двох містах спеціальні установки для створення комфортних умов під час спекотних днів.

Як повідомляють рятувальники Закарпаття, тепер мешканці Ужгорода та Сваляви можуть скористатися охолоджувальними рамками-оприскувачами для зниження впливу спеки під час перебування на вулицях.

Наразі такі системи працюють на трьох локаціях:

  • Ужгород, набережна Незалежності,
  • Ужгород, площа Поштова,
  • Свалява, вул. Головна.

Співробітники ДСНС також нагадали про основні правила безпеки під час спекотних днів: дотримання водного балансу, використання світлого одягу та уникання перебування у закритих приміщеннях із тваринами та дітьми.

За прогнозами фахівців, у регіоні очікується підвищення температури до +37 градусів 29 червня.

×

Написати в редакцію