У Закарпатському регіоні 21-річний місцевий житель потрапив до лікарні після зустрічі із гадюкою

Попередньо відомо, що цей випадок стався на території приватного домоволодіння в селі Лопушине. Про подію повідомляє 103 Закарпаття на своїй сторінці у Фейсбуці.

Під час перебування біля альтанки 21-річний чоловік не помітив змію та випадково на неї наступив, що спричинило укус у праву ногу.

Медики швидкої допомоги терміново прибули на місце події, надали необхідну підтримку та транспортували постраждалого до лікарні у Міжгірському районі.

Стан здоров’я молодого чоловіка після надання допомоги залишається під пильним наглядом лікарів.

×

Написати в редакцію