В одному з парків Ужгорода вандали висадили лавицю на дерево (ФОТО)

Відповідну світлину опублікувала у своєму профілі на Фейбук користувачка Євгенія Напуда.

В одному з парків Ужгорода вандали висадили лавицю на дерево (ФОТО)

Інцидент трапився у Ротарі парку. На фотографії видно, як невідомі прилаштували лавицю на дереві. Звичайно ж виникає питання кому могло прийти таке в голову? На жаль, випадки вандалізму в області трапляються доволі часто. Сподіваємося, що хуліганів буде знайдено і притягнуто до відповідальності.

В одному з парків Ужгорода вандали висадили лавицю на дерево (ФОТО)
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію