Пожежа в лікарні на БАМі в Ужгороді: перші подробиці з місця подій

Пожежа в лікарні на БАМі в Ужгороді: перші подробиці з місця подій

На місці працюють рятувальники

В Ужгороді в міській лікарні на БАМі унаслідок загоряння електропроводки сталася пожежа. Про це повідомляє «Карпатський об’єктив».

Через це відключено електропостачання у лікарні, рятувальники працюють на місці події.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію