Великий сюжет про відомий на Закарпатті еко-парк \”Долина вовків\” випустили журналісти \”Першого\”, передає сайт \”Uzhgorod. net\”.
Міжгірщина – туристичний район Закарпаття. На перший погляд, бувалого мандрівника вже немає чим дивувати. Місцеві ентузіасти невтомно конкурують у можливості створити привабливі туристичні атракції. Одну із них відкрили менше двох років тому.
Та вона вже стала чи не головною родзинкою Міжгірського краю.
«Долина вовків» – унікальний еко-парк, у якому мешкають тварини, незвичні для високогірної місцевості. Леви, тигри, вовки, верблюди, віслюки, бізони, альпаки сурі, плямисті олені – різноманіття фауни вражає! Зовсім скоро у парку можна буде побачити ще одну хижачку – карпатську рись. Власник еко-парку – Юрій Тюх – за професією будівельник. Із дитинства захоплювався тваринами.
А завівши перших вовченят, вирішив створити цілий екзотичний світ. «Якось ніколи не хочеться зупинятися. Умови та догляд за тваринами забезпечую. Батьки у справі підтримують та допомагають. Пригадую, раніше найбільше любив вовків. А коли приїхали верблюди, то стали для мене ближчими. Щось вони мають у характері особливе, подібне до людей» – зазначає пан Юрій. Часом місцеві приносять в еко-парк ослаблених тварин із лісу. А після курсу лікування їх відпускають на волю.

