До Ужгорода прибули нові автобуси

До Ужгорода прибули нові автобуси

Про це в себе на фейсбук-сторінці повідомляє міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

\”Продовжуємо розвивати комунальний транспорт, уже незабаром Ужгородом курсуватимуть 20 \”Електронів\”.
Сьогодні приїхали перші автобуси із тих десяти, що ми придбали цього року у фінансовий лізинг для нашого комунального транспортного підприємства, решта будуть за тиждень-два (нагадаю, 10 ми купили торік). Наразі \”Електрони\” проходитимуть реєстраційні процедури, проведемо конкурс на новий маршрут №24 і сучасні автобуси їздитимуть із Дравців багатьма вулицями міста аж до УжНУ\”.

До Ужгорода прибули нові автобуси
До Ужгорода прибули нові автобуси
До Ужгорода прибули нові автобуси
До Ужгорода прибули нові автобуси
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію