Про це в себе на фейсбук-сторінці повідомляє міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.
\”Продовжуємо розвивати комунальний транспорт, уже незабаром Ужгородом курсуватимуть 20 \”Електронів\”.
Сьогодні приїхали перші автобуси із тих десяти, що ми придбали цього року у фінансовий лізинг для нашого комунального транспортного підприємства, решта будуть за тиждень-два (нагадаю, 10 ми купили торік). Наразі \”Електрони\” проходитимуть реєстраційні процедури, проведемо конкурс на новий маршрут №24 і сучасні автобуси їздитимуть із Дравців багатьма вулицями міста аж до УжНУ\”.


