Приземлення в Ужгороді: зняли вид на місто з вікна літака

Приземлення в Ужгороді: зняли вид на місто з вікна літака

Як виглядає Ужгород з вікна літака показали у відео, яке опублікували у соцмережі фейсбук.

У соціальній мережі фейсбук у групі I Love Uzhgorod (Ужгород) опублікували відео, яке зняли з літака, який приземляється в Ужгороді.

Відео можна переглянути ТУТ.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію