Як виглядає Ужгород з вікна літака показали у відео, яке опублікували у соцмережі фейсбук.
У соціальній мережі фейсбук у групі I Love Uzhgorod (Ужгород) опублікували відео, яке зняли з літака, який приземляється в Ужгороді.
Відео можна переглянути ТУТ.


