Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на тиждень: Дівам потрібно подбати про здоров'я, а Левам не варто бити горщики

Гороскоп на тиждень: Дівам потрібно подбати про здоров'я, а Левам не варто бити горщики
Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 22 по 28 липня від Любові Шехматової передає "Сьогодні".

Нинішній тиждень, в зв'язку з затемненням Місяця в знаку Водолія (27 серпня о 23:23), є критичною. Це тестовий Рубікон, який повинні пройти, "звертаючи" відпрацьовані програми за 10 років в сфері взаємин. Хто не вспів той запізнився. Антагонізм, нетерпимість, бунтарство, залежність від поганих звичок – ось риси, які треба викорінити в собі, занурившись в минуле, щоб зробити стрибок на новий виток духовної еволюції. Це час руйнування відносин, спілок, домовленостей, контрактів, що вичерпали свій ресурс. Все буде відбуватися спонтанно, з великою швидкістю, і є наслідком накопиченого емоційного сміття за тривалий час, захованого під "килимок". Підсвідомість стихійно "штормить" і очищається від кармічних нашарувань. Часу для перетравлення інформації немає, миттєво прозрівайте, робіть висновки і "перезавантажуйтеся" на новий лад. У вас є шанс мирно об'єднатися заради спільного блага або назавжди розірвати дружні, ділові, партнерські узи.

Увага Водоліям, Левам, Тельцям, Скорпіонам, Ракам: рухаєтеся по мінному полю, будьте обережні!

Гороскоп на тиждень: ОВНИ
Тема дружби найболючіша. Якщо відносини з друзями, яких вважали надійними, зайшли в глухий кут, не зліться, а ставте крапку. Або створіть нову платформу для подальших взаємин. Дружба дружбою, а робота роботою. Співзвуччя духовних інтересів, любов в своєму серці – ось рятівний ковчег для братської ідилії. Увага тим, хто відчуває себе нещасним у шлюбі: ви романтичні натхненники в союзі! Любіть благовірних, будьте зразковим сім'янином, догоджайте оточуючим, поставивши їх запити на перше місце. Тоді все складеться чудово!

Гороскоп на тиждень: ТЕЛЬЦІ
Якщо кар'єра дихає на ладан або вже стали безробітними, швидше за все професія не відповідає творчому покликанню. Або останні роки занадто багато приділяли сил роботі, нехтуючи сімейними обов'язками, особистим щастям. Надолужуйте згаяний час, ваше завдання стати еталоном господаря в будинку. Дотримуйтеся ієрархії "батьки-діти", "начальник-підлеглий", любите рідних, суджених (без них ви, як замок без ключа), тоді доля змилостивиться. І згодом пошле прибуткову роботу. У будь-якому випадку у багатьох відносини з вищим керівництвом поміняються або відбудуться посадові ротації зі старими кадрами. Допускається робота на дому.

Гороскоп на тиждень: БЛИЗНЮКИ
Світогляд кардинально змінюється: ті духовні цінності, які стимулювали розвиток, вже себе зжили. Оточення - ось індикатор прогресу і тут гряде революція: вчорашні вчителі, наставники, гуру, яких ви ідеалізували, терплять крах і повинні відійти в минуле, звільнивши місце новим авторитетам. Вчіться самостійно, довіряйте власним відчуттям, ви здатні відкопати зерна істини, які проростуть згодом буйними паростками мудрості, сприяючи духовній досконалості.

Гороскоп на тиждень: РАКИ

Розплатіться з боргами - це яблуко розбрату, гальмо розвитку, удар по іміджу. Уміло балансуючи між бажаннями і можливостями, зробіть ревізію доходів і витрат. Якщо вам не повертають позичене, не вимагайте, а вибачте безладних боржників і забудьте. Ті кармічні кредитори забрали свою лепту. Ви особистість творча, працьовита -заробите. Дасться з лишком для реалізації бажань. Головне не лізти на рожен конфліктів, йти на компроміс матеріальних інтересів.

Гороскоп на тиждень: ЛЕВИ
Якщо вам ставлять палки в колеса (колеги, союзники, помічники), уникайте скандальних "розборок", інакше ризикуєте в емоційному диктаторському пориві побити горщики (шлюбні, ділові), і це безповоротно. Щоб не допустити фатальної помилки, зважте всі за і проти. Можливо друга сторона в глибині душі накопичила багато негативу, який зараз прорвався зовні. Тому проявіть благородство і візьміть під крило бідолаху. Нехай позбавляється від недоліків і комплексів, що шкодить сумісним справам. У вас зараз потужна енергетика, направте її в миротворче русло. І майте на увазі, подібне приваблює подібне. Поведінка партнера є дзеркалом вашої сутності. "Милуйтеся" і робіть висновки.

Гороскоп на тиждень: ДІВИ
Дбайте про здоров'я, оптимальний варіант – відпустка. Зведіть до мінімуму трудові навантаження, прийшла пора позбутися додаткових службових повноважень, лівих підробітків. Це тягар, що в останні роки призвів до хвороб. Відпочивайте, розслабляйтеся на природі, прислухаючись до позивних організму. Вам потрібно збалансувати ритми душі і тіла для підтримки гарного самопочуття, а потім зайнятися творчою роботою. Кипуча закулісна сфера в розпалі – це підводна частина айсберга, де вирують доленосні події, про що багато хто навіть не підозрює, оскільки зачаровані вашою чарівністю.

Гороскоп на тиждень: ТЕРЕЗИ
Романтичне танго фінішує. Досить кружляти, тривалий любовний зв'язок завершується під пристрасні кармічні акорди (у жінок). Розплатилися, залишайтеся друзями і забудьте про все. Тепер ваша візитна картка - друзі ("скажи хто твій друг, і я скажу хто ти"). Будьте в центрі уваги, беріть активну участь в житті суспільства. Чоловіки-Терези, ви досить багаті, щоб "купити" любов, вирішуйте самі, з ким інтимно втішатися ... Але пам'ятайте, шукаючи віддушину на стороні, ви наносите непоправної шкоди сім'ї, за що будете покарані.

Гороскоп на тиждень: СКОРПІОНИ

Родинне вогнище зловісно палахкотить, де згоряють спільні з домочадцями кармічні промахи за останні роки. Проявляйте смирення, ризик руйнування особистого життя високий, але цього допускати не можна. Міняйте стратегію дій, враховуючи непередбачувані фокуси суджених. Нехай займаються будинком, а ви бізнесом, оскільки щасливі, впливові, вийшли на пік духовного зростання, цілі ясні. Це час жнив, урожай відповідає докладеним раніше зусиллям. Якщо професія відповідає вищому призначенню, затребувана в соціумі, кар'єрні плани реалізуються. Все нове, перспективне в роботі – це ваша тематика. Звільняйтеся від соціальних штампів, застарілих стереотипів – це запорука успішної співпраці.

Гороскоп на тиждень: СТРІЛЬЦІ
Відносини з братами, сестрами, сусідами, коханими, дітьми тріщать по швах і повинні перейти в іншу площину. Що було, то бур'яном поросло. Забудьте про образи, розбіжності. Більше подорожуйте, далеко від дому виростуть крила. Ви покликані розширювати філософський кругозір, пізнавати чужі культури, щоб стати мудрими і поділитися цим досвідом з оточуючими. Нині творче єство розкривається серед публіки іншого менталітету. Дивіться на будь-які речі одночасно і під мікроскопом раціоналізму, і з висоти глобальних перспектив. Амплітуда творчого і кар'єрного зростання в апогеї, чоловіки охоче заводять таємні романтичні інтрижки. Що позитивно вплине на професійне майбутнє. А ось жінок що мають прихований зв'язок, можуть викрити.

Гороскоп на тиждень: КОЗЕРОГИ
Особисті ініціативні дії жорстко обмежені. Ви в ланцюгах. Кожна крапля сил під контролем. Така "аскеза" на благо – з часом переконаєтеся. Щоб знайти, треба втратити, і навіть сімейні заощадження. Не шкодуйте про збитки (вони кармічні), все повернеться сторицею. Що впало, те пропало, забудьте. Двигун для реалізації глобальних планів – це вміння задовольнити чужі запити. Проаналізуйте, що вам потрібно для повного щастя і використовуйте для цього ресурси, можливості інших людей. До них доступ відкритий. А також стежте за "барометром" соціальних перетрубацій, вони на користь.
На особистому фронті все чудово, ви улюблені і бажані, ідеал партнера поруч. Живіть душа в душу, разом подорожуйте, спільні турне – запорука міцного союзу.

Гороскоп на тиждень: ВОДОЛІЇ

Стоп! Висувайтеся тільки тоді, коли "сигналять" ситуації, пропускайте вперед ентузіастів. Нехай самостверджуються. Сіяти конфронтацію, воювати за першість (позначається прихована агресія) – це шлях деградації. Якщо вас люди уникають, обходять стороною – це негативний симптом. Вищий пілотаж відносин – готовність поділитися собою з партнером (шлюбним, діловим), тоді співпраця буде плідною. Зараз будь-які бажання партнерів (інтимні теж) – благословенні, головне не тягнути ковдру інтересів на себе, нехай беруть кермо в руки і командують! У професійній сфері все чудово, насолоджуйтеся і реалізуйте природний дар, поки начальство вам протегує. У дружбі провокаційна смуга, тримайте дистанцію з подругами, товаришами. Рвати узи не можна.

Гороскоп на тиждень: РИБИ
Якщо за рахунок ваших ресурсів хтось давно паразитує, швидше за все терпіння лусне і це добре. Досить бути "донором"! Займаючись благодійністю, ви заохочуєте ледарів, хитрунів, непорядних людей, підриваючи власне здоров'я. Працюйте на благо власного гаманця, безоплатна працю зараз протипоказана, будь-яка робота повинна еквівалентно оплачуватися. Тим більше що ви "ас" на будь-якому професійному поприщі (від прибиральниці до президента), всіх заткнете за пояс, відчуваючи себе на престижній висоті.


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: