Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини / ukrnet > Через "червону" зону на Закарпатті майже повністю паралізована туристична галузь

Через "червону" зону на Закарпатті майже повністю паралізована туристична галузь


9-03-2021, 21:24 Про це повідомив голова Асоціації фахівців туристичного супроводу Закарпаття Олександр Шершун.

Через "червону" зону на Закарпатті майже повністю паралізована туристична галузь

У Закарпатській асоціації фахівців туристичного супроводу заявляють, що "червона" зона карантину паралізує туристичну галузь: заборонене все, включно з екскурсіями на відкритому повітрі та відвідуванням замків.
Про це повідомив голова Асоціації фахівців туристичного супроводу Закарпаття Олександр Шершун у Фейсбуці, передає Укрінформ. До свого посту фахівець доклав інфографіку.

"Така ситуація, що у "червоній" зоні туризм як галузь майже не може працювати. Перечитав усі постанови – результат на зображенні. Залишилося два запитання, які не зміг для себе з'ясувати: робота підйомників та режим приймання відвідувачів на території національно-природних парків", – написав Шершун.

Через "червону" зону на Закарпатті майже повністю паралізована туристична галузь

Відтак, згідно із карантинними обмеженнями "червоної" зони на Закарпатті обмежені будь-які екскурсії, навіть на відкритому повітрі.

Оскільки жоден із закарпатських замків не віднесений до історико-культурного заповідника, замки не можуть працювати та приймати відвідувачів.

Також заборонено відвідування термальних басейнів та чанів.

Розміщувати людей можуть тільки готелі та санаторії зі сніданками та організацією харчування в номерах.

Як повідомляв Укрінформ, з 8 березня Закарпаття потрапило до "червоної" зони через стрімке поширення коронавірусу та завантаженість медичних закладів. В області заборонена діяльність закладів громадського харчування, розважальних закладів, не працюють заклади освіти та не курсує громадський транспорт.

Водночас на онлайн-вебкамерах гірсько-лижних курортів видно, що підйомники працювали на вихідних та працюють далі. Біля деяких навіть було видно черги.


Вернуться назад