Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини / ukrnet > Наступного тижня ще чотири райони Закарпаття отримають шкільні автобуси

Наступного тижня ще чотири райони Закарпаття отримають шкільні автобуси


16-12-2016, 14:52 За рахунок економії на тендерах область отримала на три автобуси більше, ніж планувалося

Наступного тижня ще чотири райони Закарпаття отримають шкільні автобуси


У понеділок (19.12) нові шкільні автобуси отримають Мукачівський, Виноградівський, Свалявський та Хустський райони Закарпатської області. Два автобуси для шкіл Хустщини закуплені в рамках програми «Шкільний автобус», а ще по одному – для Мукачівщини, Виноградівщини та Свалявщини – вдалося придбати за рахунок зекономлених на тендерах коштів. Ключі від транспортних засобів в урочистій обстановці біля головної ялинки Закарпаття вручить Геннадій Москаль, котрий особисто домагався виділення з Державного бюджету необхідних коштів.

Нагадаємо, що в 2014 році із Закарпаття відправили в зону АТО 20 шкільних автобусів для потреб армії. Жоден із них так і не повернувся назад. У 2016 році за рахунок коштів Державного та місцевих бюджетів (у розрахунку 70% на 30%) в області планувалося купити 24 шкільні автобуси, однак завдяки економії на тендерних процедурах загальна кількість автобусів досягла 27.

Вручення ключів від шкільних автобусів відбудеться в Ужгороді на площі Народній о 13.00.
Вернуться назад