back to top
spot_img
12.2 C
London
додомуНадзвичайні подіїВпродовж доби на Ужгородщині виявили три артилерійські снаряди та мінометну міну (ФОТО)

Впродовж доби на Ужгородщині виявили три артилерійські снаряди та мінометну міну (ФОТО)

Впродовж доби на Ужгородщині виявили три артилерійські снаряди та мінометну міну (ФОТО)

9 жовтня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Закарпатській області вилучено та знищено три артилерійські снаряди часів Другої світової війни, серед них один калібром 152 мм, два 76-міліметрові та ще міномітну міну калібром 82 мм.

Ці вибухонебезпечні предмети напередодні, 8 жовтня, виявили туристи в урочищі Анталовецька Поляна, що в с. Ярок Ужгородського району.

Усього піротехнічним розрахунком було перевірено 0,13 га території на наявність ВНП.

Також, 8 жовтня 0 13:20 до Служби порятунку \”101\” повідомили про виявлення 82-міліметрової мінометної міни часів Другої світової в с. Циганівці, що на Ужгородщині. О 17:00 її було знищено.

Усього з початку року на території Закарпатської області вилучено та знищено 389 одиниць різнокаліберних вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

Впродовж доби на Ужгородщині виявили три артилерійські снаряди та мінометну міну (ФОТО)

Останні новини:

До теми: