spot_img
28.6 C
London
додомуОстанні новиниПанорамні рентгени стоматологічні: Для чого використовують ці прилади

Панорамні рентгени стоматологічні: Для чого використовують ці прилади

Панорамні рентгени стоматологічні: Для чого використовують ці прилади

Стоматологічний рентген – прилад, за допомогою якого проводять панорамний рентген зубів. Процедура призначена для отримання якісного широкоформатного зображення зубощелепної системи з усіма її структурами та прилеглими тканинами. Отримані знімки виявляються більш інформативними, тому що вони зроблені у двомірному, а для найбільш сучасних моделей апаратів – тривимірному форматі.

Щоб стоматолог або зубний технік мали змогу ретельно дослідити ротову порожнину та отримати розгорнуті дані, використовують надійні та багатофункціональні рентгени. Вони працюють за десятками програм, які спеціаліст може попередньо налаштувати залежно від поставлених перед ним завдань.

При дослідженні панорамним стоматологічним рентгеном доза випромінювання виявляється мінімальною, тому процедура є абсолютно безпечною для пацієнта. Тому не слід боятись рентгенівського дослідження зубів, у якого немає протипоказань до проведення. Обстеження можна проводити декілька разів.

Переваги сучасних панорамних рентгенів

Панорамні рентгенівські апарати від провідних виробників, які доступні в інтернет-магазині стоматологічного обладнання «МедДент», дають наступні переваги при проведенні діагностики:

• візуалізація різних части зубощелепної системи;
• збереження знімків та їх передача на ноутбук або комп’ютер через мережу Інтернет чи USB підключення;
• збільшення та віддалення зображення за необхідності;
• повне обстеження потрібних ділянок лише за одне сканування;
• висока швидкість діагностики, пацієнт знаходиться у апараті не більше 10-20 секунд залежно від моделі рентгена;
• функція моделювання для підбору оптимального варіанта зубного імплантату залежно від анатомічних особливостей щелеп конкретного пацієнта.

Панорамний рентгенівський апарат не займає багато вільного місця в стоматологічному кабінеті, тому без проблем може бути встановлений навіть у невеликих кімнатах. Обладнання захищене від температурних коливань, механічних впливів та накопичення пилу, тому може прослужити багато років без втрати початкових функціональних можливостей.

Визнаними виробниками якісних та зносостійких панорамних рентгенів є міжнародні бренди Durr Dental, Genoray, Morita, Yoshida, MyRay, моделі приладів від яких ви можете знайти на сторінках каталогу «МедДент». При виникненні запитань завжди можна отримати консультацію спеціаліста у телефонному режимі, через соціальні мережі або месенджери.

Це дозволить отримати саме ту техніку, яка необхідна для виконання поставлених перед стоматологічною клінікою завдань, чіткої діагностики різноманітних хвороб, ефективного протезування та імплантації штучних зубних коронок.

Джерело: сайт meddent.com.ua.

Останні новини:

До теми: