Ужгородські лікарі обмінялися практиками підтримки солдат та переміщених осіб під час круглого столу

Лікарі з Ужгорода розповіли про свій внесок у підтримку солдатів і внутрішньо переміщених осіб.

Зустріч у форматі круглого столу під назвою «Медична підтримка в умовах конфлікту: український досвід», яка пройшла у Мукачеві в стінах КНП «Лікарня Святого Мартина», зібрала лікарів, адміністраторів медичних закладів та представників медичної сфери з багатьох областей.

Подію ініціювало та координувало Інститут невідкладної та відновної хірургії ім. В. К. Гусака Національної академії медичних наук України.

До дискусії приєдналися також представники Ужгородської міської ради – керівник управління охорони здоров’я і цивільного захисту Ярослав Глагола разом зі своїм заступником Іриною Столяровою.

В. о. голови Інституту невідкладної та відновної хірургії, кандидат медичних наук Андрій Гук, виступив з розповіддю про специфіку медичного обслуговування під час повномасштабного конфлікту.

Учасники проаналізували реальний досвід функціонування медичних закладів у зонах, що зазнали окупації, і розглянули труднощі, що постали перед медиками під час ведення бойових операцій.

Ця ініціатива відкриває нову еру невідкладної медицини, здатну змінити хід війни!

×

Написати в редакцію