Вхiд на сайт
Авторизацiя

Як скасувати реєстрацію статуту територіальної громади?

Як скасувати реєстрацію статуту територіальної громади?


Порядок скасування реєстрації статуту територіальної громади регулюється Положенням про державну реєстрацію статутів територіальних громад, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. №1150 (далі – Положення).

Подати документи для скасування реєстрації статуту територіальної громади можна через центри надання адміністративних послуг або шляхом подання їх до відповідних територіальних органів Мін’юсту.

Скасування реєстрації статуту територіальної громади в Закарпатській області здійснюється відділом державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Закарпатській області Управління державної реєстрації Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).

Відповідно до п.9 Положення, скасування реєстрації статуту здійснюється органом, що його зареєстрував:
а) у разі подання письмової заяви про це сільського, селищного, міського голови за наявності відповідного рішення представницького органу місцевого самоврядування;
б) на підставі рішення суду.

Розгляд документів, поданих для скасування реєстрації статуту територіальної громади відбувається у 30-ти денний термін.

Скасування реєстрації статуту здійснюється шляхом виключення його з реєстру статутів територіальних громад, про що в десятиденний термін повідомляється представницький орган місцевого самоврядування та відповідний орган державної статистики.
Як скасувати реєстрацію статуту територіальної громади?
Підставою для відмови в скасуванні реєстрації статуту територіальної громади може бути невідповідність поданих документів Конституції та законам України. Орган, що здійснює реєстрацію статуту, не пізніше наступного робочого дня після прийняття рішення про відмову в його реєстрації інформує про таке рішення заявника з доданням правового обґрунтування щодо невідповідності статуту або окремих його положень Конституції та законам України. Рішення про відмову в скасуванні реєстрації статуту територіальної громади може бути оскаржено в судовому порядку.


Головний спеціаліст відділу державної реєстрації
друкованих засобів масової інформації та громадських
формувань у Закарпатській області Управління
державної реєстрації Південно-Західного міжрегіонального
управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)
Дробок Ірина
Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram: https://t.me/zak_kor

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: