Вхiд на сайт
Авторизацiя

На Закарпатті затримали раніше судимого зловмисника на збуті майже сотні боєприпасів

На Закарпатті затримали раніше судимого зловмисника на збуті майже сотні боєприпасів
Працівники кримінальної поліції Сваляви отримали оперативну інформацію, що один із місцевих жителів незаконно зберігає боєприпаси та має намір продати їх на території району.

Правоохоронці одразу ж розпочали оперативно-розшукові заходи, спрямовані на недопущення розповсюдження в регіоні небезпечних предметів.

В результаті оперативникам вдалося затримати зловмисника «на гарячому», безпосередньо під часу збуту боєприпасів. Зустріч фігуранта з клієнтом пройшла у закинутій будівлі міста. За заздалегідь обумовлену суму 48-річний підозрюваний продав 86 набоїв до автоматичної зброї та одну бойову гранату РГД-5.

За цим фактом в поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне поводження з бойовими припасами.

48-річного зловмисника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Відомо, що підозрюваний лише нещодавно вийшов із в’язниці, де відбував покарання за скоєння аналогічного злочину.

Наразі правоохоронці встановлюють походження вилучених боєприпасів. Призначено ряд експертних досліджень. Досудове розслідування триває, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram: https://t.me/zak_kor

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: