spot_img
18.5 C
London
додомуСуспільствоДоставка меблів із Китаю - який метод найбільш вигідний

Доставка меблів із Китаю – який метод найбільш вигідний

Доставка меблів із Китаю - який метод найбільш вигідний

Протягом останніх 15 років Китай є лідером на ринку експорту меблів. Тут виготовляється величезна кількість такої продукції. Є бюджетні варіанти, товари середньої вартості та елітні меблі. На сьогоднішній день в країні функціонує більше 50 000 компанії, пов’язаних саме з такою діяльністю. Як правило, це невеликі підприємства, котрі більшість продукції відправляють на експорт.

Логістика – прекрасно розвинута. Не виникне проблем з доставкою в країни Європи, США, Канаду і не тільки. Найшвидший спосіб – авіа доставка. Він викликає особливий інтерес в тих випадках, коли необхідно виконати транспортування в стислі терміни. Також чудово підходить для перевезення дорогоцінних вантажів, дрібних партій товарів, окремих зразків продукції. Враховуючи оперативність перевезення авіатранспортом, варто згадати ще й про високу ціну. Саме вартість найчастіше є тим фактором, котрий відштовхує потенційного клієнта від даного методу.

Особливості перевезення

Більші раціональним рішенням виглядає доставка вантажів морем із Китаю. Чудовий метод, коли мова йде про транспортування великих партій товарів. Це вигідно в економічно контексті, враховуючи, що вартість перевезення морськими шляхами значно нижча, аніж у випадку з авіатранспортом. Доставка в такий спосіб передбачає розвантаження товарів в одному з українських портів, наприклад в Одесі чи Миколаєві.

Перед відправленням меблі необхідно ефективно упакувати. З такою метою використовуються картонні коробки, спеціальні плівки. Потрібно надійно зафіксувати їх на поверхні корабля. Такелажні роботи виконуються, суворо дотримуючись конкретних норм та правил. Обов’язково потрібно дотримуватись принципів обережності. Також важливо забезпечити супровід вантажу на повну дистанцію. Потрібно правильним чином оформити всі документи.

Що таке збірні вантажі?

Досить часто клієнти зацікавлені в перевезенні відносно невеликої партії. Доставка вантажу морем із Китаю найбільш доцільна саме, формуючи спеціальні контейнери. Сюди включаються меблі, котрі замовляються різними покупцями. Тобто, не доведеться орендувати окремий морський транспорт, взявши всі витрати виключно на свій рахунок. Вартість буде пропорційно розділена між всіма клієнтами, чий вантаж знаходиться в конкретному контейнері. Такий підхід дозволяє зменшити собівартість продукції, а відповідно і збільшити маржу.

Доставка морськими видами транспорту обійдеться набагато дешевше, аніж авіаперевезення. Різниця в ціні виявиться колосальною. Саме тому, якщо підприємець або приватна особа націлені на те, аби раціонально використовувати кошти, то обов’язково варто розглянути такий варіант. Метод чудово підходить для перевезення меблів різного об’єму і типу.

Доставка меблів із Китаю - який метод найбільш вигідний

Останні новини:

До теми: