spot_img
14.9 C
London
додомуСуспільствоЗавдяки повідомленню місцевого жителя поблизу кордону затримали правопорушника

Завдяки повідомленню місцевого жителя поблизу кордону затримали правопорушника

Завдяки повідомленню місцевого жителя поблизу кордону затримали правопорушника

Беззаперечним свідченням довіри населення до прикордонників та запорукою успіху у справі охорони державних рубежів є тісна взаємодія «зелених беретів» з жителями прикордоння.

Зокрема, завдяки інформації від місцевого населення, військовослужбовцям відділу «Великий Березний» учора ввечері вдалося затримати іноземця, який мав намір незаконно перетнути українсько-словацький кордон. Місцеві жителі повідомили про рух невідомої особи в бік кордону.

Правоохоронці вислали у вказане місце додатковий наряд, який виявив на околиці села Стричава Ужгородського району підозрілого чоловіка. Він мав при собі закордонний паспорт громадянина Казахстану та визнав, що мав на меті дістатися Словаччини у незаконний спосіб.

З метою з’ясування обставин справи та складання процесуальних документів іноземця затримали в адміністративному порядку та доправили у прикордонний підрозділ. За спробу незаконного перетинання державного кордону України йому доведеться відповідати перед судом, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Останні новини:

До теми: