spot_img
18.5 C
London
додомуСуспільствоПрокуратура відстояла внесення замку «Паланок» до Державного реєстру нерухомих пам’яток України

Прокуратура відстояла внесення замку «Паланок» до Державного реєстру нерухомих пам’яток України

Прокуратура відстояла внесення замку «Паланок» до Державного реєстру нерухомих пам’яток України

Восьмий апеляційний адміністративний суд, підтримавши позицію Закарпатської обласної прокуратури, залишив без задоволення апеляційну скаргу виконавчого комітету органу місцевого самоврядування на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання вчинити дії для захисту об’єкта культурної спадщини національного значення – замку «Паланок».

Підставами звернення прокурора до суду слугували невиконання виконкомом вимог чинного законодавства України щодо виготовлення облікової документації на замок та неподання пропозицій Департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА про занесення замку до Державного реєстру нерухомих пам\’яток України.

У квітні цього року суд першої інстанції позов прокуратури задоволив, однак орган місцевого самоврядування оскаржив рішення в апеляційному порядку. При цьому, вже після подання скарги, він таки розробив необхідну документацію та подав відповідні пропозиції до Департаменту. Такі дії були необхідними для забезпечення правового підґрунтя для належного захисту, збереження, утримання та музеєфікації об’єкта культурної спадщини, інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Останні новини:

До теми: