back to top
spot_img
1.6 C
London
додомуКриміналКонтрабандисти-водолази отримали по 10 діб арешту

Контрабандисти-водолази отримали по 10 діб арешту

Контрабандисти-водолази отримали по 10 діб арешту

По 10 діб арешту отримали п\’ятеро з восьми контрабандистів, які намагались переправити до сусідньої Румунії партію тютюнових виробів. Ще троє правопорушників сплатять штраф по 13600 гривень, інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Усі піймані прикордонниками Мукачівського загону контрабандисти, є мешканцями села Луг, Великобичківської селищної громади Рахівського району Закарпатської області України.

22 березня чоловіків з пакунками сигарет поблизу річки Тиса побачив прикордонний наряд відділення «Великий Бичків» http://surl.li/omrb. Зловмисники мали намір переправити сигарети через річку Тиса. Про даний факт українські прикордонники негайно повідомили своїх румунських колег.

В результаті взаємообміну інформацією та проведенню спільних пошукових заходів було виявлено 19 пакунків тютюнових виробів та затримано вісьмох осіб у мокрих гідрокостюмах.

За вчинення правопорушень, передбачених ч.1 ст.204 КУпАП та ст. 185-10 КУпАП на контрабандистів склали документи адміністративного провадження, справу скерували до Рахівського районного суду, який і призначив зазначені стягнення.

Останні новини:

До теми: