back to top
spot_img
2.8 C
London
додомуСуспільствоУкраїнці, які користуються електроопаленням, отримають компенсації за підвищення тарифу – прем'єр

Українці, які користуються електроопаленням, отримають компенсації за підвищення тарифу – прем\’єр

Українці, які користуються електроопаленням, отримають компенсації за підвищення тарифу – прем'єр

Прем\’єр Денис Шмигаль заявив, що українці, у яких встановлено електроопалення, отримають компенсації за підвищення тарифу на електроенергію з 1 січня.

Про це він повідомив у Telegram за підсумками позачергового засідання уряду.

\”Невдовзі уряд схвалить механізм, що передбачатиме прямі виплати людям, у яких встановлено електроопалення. Виплати не прив\’язуватимуться до доходів. Це буде компенсація за підвищення тарифу, яке відбулося з 1 січня\”, – написав прем\’єр.

\”Це не є класичною субсидією\”, – пояснив Шмигаль під час засідання.

Нагадуємо:

Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію в 90 коп/КВт.год для населення на перші 100 кВт.год та встановив з 1 січня 2021 року фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт.год.

Джерело

Останні новини:

До теми: