Вхiд на сайт
Авторизацiя

Хокей в Ужгороді: перші перемоги та поразки нового сезону

Цими вихідними в Ужгороді розпочалися ігри ювілейного 10-го Чемпіонату області з хокею. Опісля видовищних ігор і неочікуваних результатів Кубку Закарпаття, що відбувся минулими вихідними, команди намагалися втримати перевагу, або ж реабілітуватися за прикрі поразки.

Перше коло змагань розпочалося у суботу, 26 грудня, з зустрічі володарів Кубку - Шахтарських барсів та Синевиру. Вже у першому періоду гравець біло-синіх Андрій Ірчак вивів свою команду вперед, а ефектні дублі у виконанні капітана Валентина Свалявчика та Роберта Берцика зробили рахунок на табло розгромним. Вдало асистував цього дня Олександр Рогович, чим записав у свій актив 3 гольові передачі. Єдина шайба у воротах синевирців на рахунку нападника барсів Василя Прокопця. Відтак Шахтарські барси - Синевир 1:5.

Розгромною виявилась і суботня зустріч Ужгородських вовків та Спартака. Перевага у грі команди Сергія Ковача на льодовій арені міцно закріпилася на табло - у підсумку 6:2. Ефектний хет-трик у другому періоді оформив форвард Олександр Добоні.

Бурхливі хокейні емоції продовжилися на льодовій арені і у неділю. Ужгородські вовки зустрічалися з Синевиром, а Шахтарські барси зі Спартаком.

У першій грі напруга не вщухала протягом усіх трьох періодів. Вже на 4 хвилині капітан біло-синіх Валентин Свалявчик відкрив рахунок у матчі, а у другому періоді ще раз забив шайбу у ворота суперників. Однак, вовки вперто не бажали здаватися - після першої пропущеної шайби свій шанс реалізував Олександр Добоні, а у третьому періоду відновив перевагу новачок у складі вовків - Артем Адамчук. Відтак результат зустрічі принципових суперників - бойові 2:2.

Рівною була й гра іншої пари - Шахтарські барси - Спартак. Команди по черзі виривалися вперед, активно атакували, демонструючи глядачам яскраву гру. Втім вже у кінці третього періоду Спартаку таки вдалося переламати хід поєдинку. У підсумку 2:3 на користь біло-червоних.

Яскраві моменти матчів у фоторепортажі Закарпатського кореспондента.

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!