Якби парламентські вибори проводилися найближчим часом найбільші шанси на подолання 5% бар’єру мали би чотири партії.
Відносно більшу підтримку виборців, згідно з опитуванням, отримала би політична партія \”Слуга народу\” (за неї готові віддати свій голос 19% усіх опитаних або 28% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме).
За партію \”Європейська солідарність\” готові віддати свій голос відповідно 13% і 21% , партію \”Опозиційна платформа ˗ За життя\” ˗ відповідно 12% і 16,5%, ВО \”Батьківщина\” ˗ відповідно 6% і 8%.
Партію \”Сила і честь\” готові підтримати відповідно 3% і 5% українців, ВО \”Свобода\” ˗ 2,5% і 4%, партію \”Голос\” ˗ 2% і 3%, \”Партію Шарія\” ˗ відповідно 2% і 2%, партію \”За майбутнє\” ˗ відповідно 2% і 2%, партію \”Громадянська позиція\” ˗ 1% і 2%, Радикальну партію Олега Ляшка ˗ 1% і 2%, партію \”Українська стратегія Гройсмана\” ˗ 1% і 2%, партію \”Наш край\” ˗ 1% і 1%.
Партії \”Пропозиція\”, \”Опозиційний блок\”, \”Перемога Пальчевського\” користуються підтримкою менше 1% опитаних.
Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада 2020 року методом інтерв’ю \”обличчям до обличчя\” за місцем проживання респондентів. Соціологи опитали 2020 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична