Вхiд на сайт
Авторизацiя

В УжНУ провели круглий стіл на тему "Ярмарок вакансій"

В УжНУ провели круглий стіл на тему "Ярмарок вакансій"
На географічному факультеті ДВНЗ «Ужгородський національний університет» активно проводиться робота зі студентами, спрямована на створення необхідних умов для ефективної реалізації їх права на працю та забезпечення їх конкурентоспроможності на цьому ринку.

Керівництво факультету та кафедр інформує студентів не тільки про наявні вакансії, а й забезпечує їх необхідною підтримкою на шляху до офіційного працевлаштування. Завдяки цьому значна частина випускників знаходять своє перше робоче місце. Факультет тісно співпрацює з підприємствами всіх форм власності різних галузей та органів влади, зокрема, проводяться круглі столи та зустрічі з потенційними роботодавцями.

Проведення зустрічей студентів із потенційними роботодавцями стало на кафедрі землевпорядкування та кадастру вже традиційним. Одна з таких відбулася 7 жовтня 2020 року на географічному факультеті зі студентами спеціальності «Геодезія та землеустрій» .Захід проходив у форматі круглого столу на тему «Ярмарок вакансій».

У заході взяли участь директор Ужгородського міського центру зайнятості Олексіюк Сергій Максимович, голова Закарпатської організації ВГО «АФЗУ», директор ПП «ТІСА» Шевчук Леонід Васильович, перший заступник начальника Головного управління Дерджгеокадастру у Закарпатській області Голуб Іван Мирославович, начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Дерджгеокадастру у Закарпатській області Курта Оксана Василівна, директор ТОВ «Земля» Ференц Ігор Ярославович, директор ЗФ УкрДАГП Проданець Іван Іванович, директор ДП «Закарпатського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою» Бокша Світлана Іванівна, декан географічного факультету доцент Калинич Іван Васильович, завідувач кафедри «Землевпорядкування та кадастру» доцент Пересоляк Владислав Юрійович, викладачі кафедри, студенти другого – четвертого курсів та магістри.

Приємно, що серед представників підприємств та установ, які брали участь у зустрічі, є колишні випускники кафедри. Начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Дерджгеокадастру у Закарпатській області Курта Оксана Василівна наголосила, що випускники кафедри займають керівні посади на багатьох підприємствах та установах регіону та України. Ще під час навчання в університеті деякі студенти засновують власні фірми. Це свідчить про високу якість підготовки студентів на кафедрі. Під час зустрічі гості запросили на роботу ініціативних студентів .

Представники Держгеокадастру наголосили, що після бакалаврату можна відразу влаштуватися на роботу, але магістратура необхідна, щоб працівник мав право обіймати керівні посади. Для спеціалістів з дипломом магістра професійний ріст буде швидким, навіть за умови високої конкуренції.
В УжНУ провели круглий стіл на тему "Ярмарок вакансій"

Для забезпечення високої якості професійної підготовки випускників на основі взаємодії та комплексної співпраці з роботодавцями Голова Закарпатської організації ВГО «АФЗУ» Шевчук Л.В. запропонував створити Раду роботодавців зі спеціальності «Геодезія та землеустрій» та представив для обговорення Положення про Раду роботодавців при географічному факультеті та її склад. До складу ради запропонували ввести студентів старших курсів .

У жвавій дискусії випускники отримали відповіді на питання стосовно подання резюме, проведення співбесіди під час прийому на роботу та тестування, можливих посад та подальшого кар’єрного росту, забезпечення соціального пакету, вимог сучасного роботодавця до потенційного працівника. Щодо останнього – це, безумовно, бажання працювати, в тому числі й у команді, самовдосконалюватися, а також дисциплінованість, відповідальність, комунікабельність, професіоналізм здатність до навчання.

Як результат, студенти отримали досвід спілкування з потенційним роботодавцем та поради щодо поведінки на співбесіді. Це допоможе нашим випускникам вирішити питання працевлаштування.

Джерело
Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram: https://t.me/zak_kor

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: