Вхiд на сайт
Авторизацiя

Як здійснити державну реєстрацію змін до відомостей щодо регіональної (місцевої) творчої спілки?

Як здійснити державну реєстрацію змін до відомостей щодо регіональної  (місцевої) творчої спілки?
Відповідно до пункту 14 частини 1 статті 1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (далі – Закон про реєстрацію), державна реєстрація змін до відомостей щодо регіональних (місцевих) творчих спілок здійснюється територіальними органами Міністерства юстиції України.

Згідно статті 7 Закону України «Про професійних творчих працівників та творчі спілки» до регіональних (місцевих) творчих спілок належать спілки, діяльність яких поширюється на територію відповідної адміністративно-територіальної одиниці або регіону.

Відповідно до статті 17 Закону про реєстрацію, для державної реєстрації змін до відомостей щодо регіональної (місцевої) творчої спілки, подаються такі документи:

- заява щодо державної реєстрації юридичної особи - громадського формування (форма 4)(затверджена наказом Міністерства юстиції України від 18 листопада 2016 року № 3268/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18 листопада 2016 року за № 1500/29630 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 19 травня 2020 року № 1716/5));

- примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління регіональної (місцевої) творчої спілки про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Невід’ємною частиною протоколу засідання уповноваженого органу регіональної (місцевої) творчої спілки, є реєстр учасників, в якому зазначаються: прізвище, ім’я та по батькові особи,
дані її паспорта, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта). Дані про особу засвідчуються її особистим підписом;

- відомості про керівні органи регіональної (місцевої) творчої спілки (ім’я, дата народження керівника, членів інших керівних органів, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), посада, контактний номер телефону та інші засоби зв’язку);

- установчий документ регіональної (місцевої) творчої спілки у новій редакції (у статуті творчої спілки має бути визначено: найменування, статус творчої спілки, професійна спрямованість; цілі, завдання і основні форми діяльності творчої спілки; умови прийому до членів творчої спілки та вибуття з неї; права і обов’язки членів творчої спілки; структура, порядок створення та компетенція виборних органів творчої спілки, строки та механізм здійснення їх повноважень; джерела формування майна та коштів творчої спілки і порядок їх використання; порядок реорганізації та припинення діяльності творчої спілки. До статуту можуть включатися інші положення, пов’язані з особливостями діяльності творчої спілки);

- документ про сплату адміністративного збору - 0,3 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (630 грн.);

- Заява про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій за формою, затвердженою відповідно до законодавства, - за бажанням заявника, у разі внесення до установчих документів змін, які впливають на систему його оподаткування.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про професійних творчих працівників та творчі спілки», про прийняте рішення суб’єкт державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань повідомляється у 60-денний строк.

Згідно пункту 2 частини 1 статті 26 Закону про реєстрацію розгляд документів, поданих для державної реєстрації щодо регіональної (місцевої) творчої спілки – не пізніше 30 робочих днів з дати подання документів. Відповідно до частини 2 статті 26 Закону про реєстрацію строк розгляду документів може бути продовжений суб’єктом державної реєстрації за необхідності, але не більше ніж на 15 робочих днів.

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації
друкованих засобів масової інформації та громадських
формувань у Закарпатській області Управління
державної реєстрації Південно-Західного міжрегіонального
управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

Шандра Мар’яна
Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram: https://t.me/zak_kor

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: