Вхiд на сайт
Авторизацiя

Матч між "Інгульцем" та "Минаєм" закінчився внічию

Матч двох новачків Української прем'єр-ліги завершився внічию.
Дебютанти УПЛ Інгулець і Минай зіграли внічию 1:1 в матчі п'ятого туру чемпіонату України, повідомив Кореспондент.

Команди обмінялися реалізованими пенальті - в дебюті матчу за Минай забив Анатолій Нурієв, а за Інгулець на 35-й хвилині забив Ніка Сичинава.

Після перерви Минай залишився в меншості. Василь Пиняшко отримав другу жовту картку і достроково залишив поле.

Інгулець не зміг скористатися чисельною більшістю і залишається без перемог в еліті - чотири нічиїх і одна поразка в п'яти матчах.

Інгулець - Минай 1:1

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!