Під час обшуку помешкання 27-річного жителя Рахова працівники поліції вилучили марихуану та первинтин. За фактом зберігання наркотиків вирішується питання про відкриття кримінального провадження
Сьогодні, 18 грудня, працівники Рахівського відділення поліції за місцем проживання 27-річного рахівчанина провели санкціонований судом обшук.
У ході обшуку правоохоронці виявили та вилучили, ймовірно, наркотичні речовини: марихуану та психотропний засіб «первинтин», загальною вагою близько 20 грамів, а також пристрій для викурювання наркотичних засобів.
Зі слів власника помешкання, вказані речовини він зберігав для власного вживання.
У діях чоловіка вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України (Незаконне зберігання наркотичних речовин без мети збуту). Все вилучене направлено на експертизу, інформує Відділ комунікаціі поліціі Закарпатськоі області

