Студенти медичного факультету №2, які наразі лікуються від дифтерії в Обласній клінічній інфекційній лікарні, звернулися до небайдужих ужгородців, які підтримали їх у складній ситуації.
«Ми, студенти медичного факультету № 2, вдячні за виявлену турботу і підтримку з боку багатьох людей, наших відповідальних лікарів, Excel Ishan, нашого декана, журналістів Ужгорода, наших викладачів, наших улюблених друзів і членів сім’ї, які були поруч з нами у цей непростий час.
Ми висловлюємо нашу подяку всім, хто підтримував нас у своїх молитвах, були біля нас у цей період труднощів, коли ми знаходимося далеко від дому, отримуючи медичну допомогу». – написали вони у свому зверненні до ужгородців.


