Опубліковане звернення студентів-іноземців Ужгородського вишу

Студенти медичного факультету №2, які наразі лікуються від дифтерії в Обласній клінічній інфекційній лікарні, звернулися до небайдужих ужгородців, які підтримали їх у складній ситуації.

Опубліковане звернення студентів-іноземців Ужгородського вишу

«Ми, студенти медичного факультету № 2, вдячні за виявлену турботу і підтримку з боку багатьох людей, наших відповідальних лікарів, Excel Ishan, нашого декана, журналістів Ужгорода, наших викладачів, наших улюблених друзів і членів сім’ї, які були поруч з нами у цей непростий час.

Ми висловлюємо нашу подяку всім, хто підтримував нас у своїх молитвах, були біля нас у цей період труднощів, коли ми знаходимося далеко від дому, отримуючи медичну допомогу». – написали вони у свому зверненні до ужгородців.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію