На Тячівщині під час збору грибів заблукало двоє неповнолітніх

На Тячівщині під час збору грибів заблукало двоє неповнолітніх

Підлітки заблукали під час збирання грибів в лісовому масиві урочища Бредло Свидовецького хребта Тячівського району.

20.10.2019 о 19:25 до ОКЦ повідомили, що під час збирання грибів в лісовому масиві урочища Бредло Свидовецького хребта Тячівського району заблукали двоє мешканців смт Усть-Чорна 2003 та 2004 років народження.

О 06:00 21.10.2019 підлітків було доставлено до місця проживання, медичної допомоги не потребували.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучалось гірське пошуково-рятувальне відділення смт Усть-Чорна аварійно-рятувального загону спецпризначення в складі 4 чол. та 1 од. техніки, – повідомляє Управління ДСНС України в Закарпатській області.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію