Всіх госпіталізовано до лікарні, інформує У ДСНС України у Закарпатській області
15.10.2019 о 20:55 до ОКЦ поступило повідомлення, про те що до Хустської РЛ госпіталізовано 3 неповнолітніх дітей 2010, 2008 та 2012 років народження ( всі троє жителі м. Хуст, вул. Бараболі), які отримали травми від металевих осколків внаслідок вибуху невідомого предмету.
Підрозділи ДСНС на місце події не викликались.


