У грудні на Закарпатті обиратимуть голів ОТГ

Вибори відбудуться 22 грудня у дев\’ятьох об\’єднаних громадах Закарпаття.

У грудні на Закарпатті обиратимуть голів ОТГ

22 грудня жителі 9-ти ОТГ Закарпаття підуть на вибори. За винятком Великого Березного, більшість із громад – це сільські території Берегівського, Іршавського, Мукачівського, Свалявського та Ужгородського районів.

Детальніше дивіться у сюжеті Ужінформ:

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію