В Ужгороді проведуть суцільну дератизацію: подробиці 15.10.2019 11:58 / Суспільство Про це повідомили у міськраді 15-18 жовтня в Ужгороді, як повідомляє департамент міського господарства, проводять суцільну дератизацію. Вас може зацікавитиУ Львові затримали нетверезого водія на вулиці Марії ХиминецьУкраїнські Карпати після негоди: Чорногора вкрита яскравими літніми квітамиНа Закарпатті збирач черешень потрапив у лікарню після падіння на металеву огорожу Як і зазвичай, обробляти будуть насамперед майданчики, де встановлені сміттєві контейнери, схили над річкою Уж.