В Ужгороді проведуть суцільну дератизацію: подробиці

В Ужгороді проведуть суцільну дератизацію: подробиці

Про це повідомили у міськраді

15-18 жовтня в Ужгороді, як повідомляє департамент міського господарства, проводять суцільну дератизацію.

Як і зазвичай, обробляти будуть насамперед майданчики, де встановлені сміттєві контейнери, схили над річкою Уж.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію