Дві доби просиділа на даху: у Сваляві рятували кішку

Дві доби просиділа на даху: у Сваляві рятували кішку

Подробиці повідомили в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області

14 жовтня о 15:25 на номер Служби порятунку зателефонували мешканці п\’ятиповерхового житлового будинку на вул. Головній, що у Сваляві та попросили допомогти зняти з даху балкона на останньому поверсі кицьку, яка вже другу добу своїм нявчанням благала про порятунок.

Рятувальники нікого не залишають у скруті, тож і пухнаста розбишака з допомогою бійців ДСНС спустилась з висоти та нявкнувши котяче \”Дякую\” втекла від своїх благодійників.

Дві доби просиділа на даху: у Сваляві рятували кішку
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію