Подробиці повідомили в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області
14 жовтня о 15:25 на номер Служби порятунку зателефонували мешканці п\’ятиповерхового житлового будинку на вул. Головній, що у Сваляві та попросили допомогти зняти з даху балкона на останньому поверсі кицьку, яка вже другу добу своїм нявчанням благала про порятунок.
Рятувальники нікого не залишають у скруті, тож і пухнаста розбишака з допомогою бійців ДСНС спустилась з висоти та нявкнувши котяче \”Дякую\” втекла від своїх благодійників.

