На Виноградівщині ніде дівати сміття з 39 сіл

На Виноградівщині ніде дівати сміття з 39 сіл

На Виноградівщині виник сміттєвий колапс через відсутність сміттєвого полігону.

Понад два місяці з 39-х сіл району не вивозять сміття. Причина – відсутність полігону. Виноградівське сміттєзвалище, на яке вивозять відходи з міста – переповнене. Іншої альтернативи наразі немає.

Деталі – дивіться у сюжеті від Телеканал Sirius:

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію