В Ужгороді водійка авто переплутала педалі та заїхала в магазин

В Ужгороді водійка авто переплутала педалі та заїхала в магазин

Про дорожньо-транспортну пригоду повідомляє у Фейсбуці журналіст Віталій Глагола.

Легковик KIA в’їхав всередину магазину на ринку «Білочка».

«Жінка сплутала педалі і влетіла в магазин, що торгує дитячими іграшками. На щастя, сьогодні неділя і магазин був зачинений. В ту мить ніхто не проходив по тротуару», – інформує у соцмержі Віталій Глагола.

В Ужгороді водійка авто переплутала педалі та заїхала в магазин
В Ужгороді водійка авто переплутала педалі та заїхала в магазин
В Ужгороді водійка авто переплутала педалі та заїхала в магазин
В Ужгороді водійка авто переплутала педалі та заїхала в магазин
В Ужгороді водійка авто переплутала педалі та заїхала в магазин
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію