Нобелівську премію миру вручили прем\’єр-міністру Ефіопії Аби Ахмеду Алі.
Про це повідомляє офіційний сайт премії.
Нагороду дали за його намагання досягти миру та міжнародного співробітництва, а особливо за його рішучу ініціативу впоратись з конфліктом на кордоні з сусідньою державою Еритрея.
Окрім політичної роботи, Ахмед Алі відомий своєю на екологічною ініціативою \”green legacy\”, мета якої висадити 4 мільярди дерев.

