Декларації з сімейними лікарями уже підписали 70% мешканців Закарпаття

У МОЗ повідомляють, що кінцевого терміну підписання декларації з сімейним лікарем немає.

Декларації з сімейними лікарями уже підписали 70% мешканців Закарпаття

Понад 80 тисяч ужгородців вже обрали сімейного лікаря і підписали з ним декларацію. Загалом, в області угоди із сімейними лікарями уклали майже 900 тис. осіб. А це понад 70% населення Закарпаття. Тим часом усі медзаклади первинної ланки уже зареєструвалися в системі eHealth.

В Ужгороді зібралися сімейні лікарі всієї області, аби обговорити ті виклики, з якими зіштовхуються у роботі після реформування первинки. Досвідом ділилися також закордонні медики із Угорщини, Канади та Великобританії.

Детальніше дивіться у сюжеті Ужінформ:

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію