Приземлитись на Говерлу: українські військові провели навчання на найвищій горі України (ВІДЕО)

Тренування проводились у рамках зборів спеціалістів пошуково-рятувальної та десантної служби ЗСУ.

Приземлитись на Говерлу: українські військові провели навчання на найвищій горі України (ВІДЕО)

Вперше за роки незалежності українські військові рятувальники стрибнули з парашуту на Говерлу.

Тренування відбулось у рамках зборів спеціалістів пошуково-рятувальної та десантної служби ЗСУ. Стрибки виконувались у максимально важких умовах. Сильний вітер, хмари, а висота польоту була 3500 метрів.

Складність була і у тому, що на висоті 2,3 км. парашутисти виходили із-за хмар і у них лишалося 200 метрів (адже висота Говерли – 2061 м) задля того, аби оцінити ситуацію і прийняти оптимальне рішення по приземленні. Як повідомили у Міноборони, навчання пройшли на високому рівні.

Приземлитись на Говерлу: українські військові провели навчання на найвищій горі України (ВІДЕО)
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію