Владка і Діма у спортзалі: ужгородський гуморист опублікував продовження відомої історії

Владка і Діма у спортзалі: ужгородський гуморист опублікував продовження відомої історії

\”Сійо, банда!\”, – традиційно вітається з шанувальниками ужгородський блогер та гуморист Володимир Гончарук.

У черговій роботі – уже 13-й серії про відомих Владку та ДІму

\”Із року в рік, а особливо влітку, ми усі промовляємо одну фразу: \”З понеділка точно йду в тренажерний зал\”. А ось Владка не говорить, а відразу діє рішуче та йде у «великий спорт» разом з Дімкою\”, – жартівливо підписує новий відеоролик Володимир Гончарук.

Переглянути ролик можна за посиланням ТУТ.

Сійо, банда🙋🏼‍♂️ Із року в рік, а особливо влітку, ми усі промовляємо одну фразу: «З ПОНЕДІЛКА ТОЧНО ІДУ В ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ»😜 А ось Владка не говорить, а відразу діє рішуче та йде у «великий спорт» разом з Дімкою – серія #13 «Тренажерний зал»😉 @viper_gym
.
.
#сійобанда #tviй #Гончарук #gym #autumn #hot #sun #family #holiday #movie #funny #friends #amazing #view #life #lifestyle #best #day #love #great #work #event #funny #mood #fashion #wedding #весілля #ведучінавесілля #свадьба #ведущие

Опубликовано Вова Гончарук Пятница, 4 октября 2019 г.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію