Пункт пропуску \”Тиса\” запрацював – мітингувальники відкрили проїзд

Пункт пропуску "Тиса" запрацював - мітингувальники відкрили проїзд

Станом на ранок 4 жовтня у пункті пропуску \”Тиса\” залишалось близько 30 мікроавтобусів, які оформляли документи.

Про це повідомили Mukachevo.net у Чопському прикордонному загоні.

За попередніми даними мітингувальники, які вчора перекривали пункт пропуску звільнили проїзд вже під вечір. Станом на ранок 4 жовтня на КПП залишається близько 30 мікроавтобусів, які оформлюють документи.

Проїзд забезпечено, пункт пропуску працює у штатному режимі.

Практично добу водії мікроавтобусів блокували КПП \”Тиса\” і були обурені тим, що їх не хочуть пропускати із товаром з Європи.

Але, як пояснили офіційно на митниці, ситуація на митному посту була спровокована громадянами, які відмовилися виконувати законні вимоги посадових осіб на митниці, щодо декларування товарів та їх пред’явлення для здійснення митного контролю.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію