Студенти ужгородського коледжу брали участь у міжнародному проєкті

Студенти ужгородського коледжу брали участь у міжнародному проєкті

З 23 по 27 вересня 16 студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ у супроводі викладачів А.І. Соловея та М.М. Пічкар брали участь у польсько-украінському проекті обміну молоддю – \”Карпатські смаки на кордоні двох культур\”, який відбувся у Технічному коледжі гастрономічної хімії та вищої освіти в м. Ярослав, Польща.

Основною метою проєкту було знайомство з національними традиціями обох країн та обмін молоді.

Протягом тижня учасники проєкту вивчали культурну та історичну спадщину м.Ярослав, активно дегустували і вивчали польські традиційні страви та переймали досвід шеф-кухарів відомих готелів і закладів ресторанного господарства.

Перебуваючи в Ярославі, учасники проєкту налагодили добрі взаємозв\’язки та отримали багато позитивних вражень.

Здійснення проєкту стало можливим завдяки зусиллям адміністраціі коледжу Г.М. Данко та С.М. Волощука.

Проєкт триває, і 7-11 жовтня польська команда відвідає Ужгород.

Студенти ужгородського коледжу брали участь у міжнародному проєкті
Студенти ужгородського коледжу брали участь у міжнародному проєкті
Студенти ужгородського коледжу брали участь у міжнародному проєкті
Студенти ужгородського коледжу брали участь у міжнародному проєкті
Студенти ужгородського коледжу брали участь у міжнародному проєкті

Студенти ужгородського коледжу брали участь у міжнародному проєкті
Студенти ужгородського коледжу брали участь у міжнародному проєкті
Студенти ужгородського коледжу брали участь у міжнародному проєкті
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію