Складають протоколи та штрафують: закарпатські \”євробляхарі\” нарікають на митників

Складають протоколи та штрафують: закарпатські "євробляхарі" нарікають на митників

У вівторок, 1 жовтня, у другій половині робочого дня голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко зустрівся з ініціативною групою водіїв, які їздять на не розмитнених авто.

Вони розповіли очільнику краю, що попри відтермінування «драконівських» штрафів за використання \”євроблях\” в Україні, закарпатські митники складають протоколи та штрафують на значні суми тих, хто користується автівками на іноземній реєстрації при виїзді за кордон.

Уважно вислухавши нарікання обурених людей, Ігор Бондаренко пообіцяв відразу з’ясувати цю ситуацію безпосередньо з керівником Закарпатської митниці. Останній під час зустрічі запевнив розібратися по кожному випадку, інформує прес-служба ОДА.

Складають протоколи та штрафують: закарпатські "євробляхарі" нарікають на митників
Складають протоколи та штрафують: закарпатські "євробляхарі" нарікають на митників
Складають протоколи та штрафують: закарпатські "євробляхарі" нарікають на митників
Складають протоколи та штрафують: закарпатські "євробляхарі" нарікають на митників
Складають протоколи та штрафують: закарпатські "євробляхарі" нарікають на митників
Складають протоколи та штрафують: закарпатські "євробляхарі" нарікають на митників

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію