Міша і Гріша: до центру реабілітації бурого ведмедя на Міжгірщині доправили двох клишоногих (ФОТО)

Про це стало відомо завдяки публікації на сторінці національного природного парку \”Синевир\”.

Міша і Гріша: до центру реабілітації бурого ведмедя на Міжгірщині доправили двох клишоногих (ФОТО)

У вівторок, 1 жовтня, до Реабілітаційного центру бурих ведмедів національного природного парку \”Синевир\” доправлено двох нових клишоногих. Досі вони утримувалися у приватної особи на Київщині. Власник добровільно передав тварин до спеціалізованого закладу нацпарку.

За словами ветлікаря Михайла Маслея, два самці Міша і Гріша (такі клички мають нові мешканці центру) потребують лікування, тож наразі їх розміщено у карантинний сектор. Деякий час їм доведеться там перебувати під наглядом ветеринара. Ведмеді найперше потребують, щоб їм полікували зуби. Також їм розроблено раціон, який дозволить фізично зміцнити клишоногих. Зараз вага кожного ведмедя – 200 кілограм.

Перевезення тварин з Київщини до Карпат пройшло успішно. Тепер Міша і Гріша приєдналися до сім’ї клишоногих реабілітаційного центру НПП \”Синевир\”, яка вже нараховує 32 особини.

Міша і Гріша: до центру реабілітації бурого ведмедя на Міжгірщині доправили двох клишоногих (ФОТО)
Міша і Гріша: до центру реабілітації бурого ведмедя на Міжгірщині доправили двох клишоногих (ФОТО)
Міша і Гріша: до центру реабілітації бурого ведмедя на Міжгірщині доправили двох клишоногих (ФОТО)
Міша і Гріша: до центру реабілітації бурого ведмедя на Міжгірщині доправили двох клишоногих (ФОТО)
Міша і Гріша: до центру реабілітації бурого ведмедя на Міжгірщині доправили двох клишоногих (ФОТО)
Міша і Гріша: до центру реабілітації бурого ведмедя на Міжгірщині доправили двох клишоногих (ФОТО)
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію